Ombre Sclips - końcówki w różnych kolorach

Piękne włosy nadają kobiecości i atrakcyjności. Stanowią ozdobę pań, a panów wprowadzają w zachwyt. Długie, lśniące włosy są symbolem naturalnego piękna. Czy myślałaś kiedyś, że w kilka minut możesz dopasować ich kolor do barwy wieczornej kreacji? Zachwyć twoich bliskich ciągłymi zmianami fryzury, odmieniaj własny wizerunek, czuj się piękna i mo...

Piękne włosy nadają kobiecości i atrakcyjności. Stanowią ozdobę pań, a panów wprowadzają w zachwyt. Długie, lśniące włosy są symbolem naturalnego piękna. Czy myślałaś kiedyś, że w kilka minut możesz dopasować ich kolor do barwy wieczornej kreacji? Zachwyć twoich bliskich ciągłymi zmianami fryzury, odmieniaj własny wizerunek, czuj się piękna i modna, dzięki zupełnie nowej ofercie dostępnej w naszym sklepie!

Produkt Ombre Sclips, to rewolucyjna możliwość dowolnych zmian koloru włosów. Raz na zawsze zapomnij o chemicznym farbowaniu, które niszczy Twoje włosy. Są zbyt piękne, aby stosować niewłaściwe środki powodujące łamliwość, a w konsekwencji wypadanie. Dopinając taśmę z kolorem blond, szarości czy w odcieniach pasteli, natychmiast osiągasz efekt farbowania. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zastosuj mix kolorów, ciemniejsze u nasady i jasne końcówki? A może pomysł, którego sama będziesz autorką? Łatwość użytkowania przyda ci dobrej zabawy, a fryzjer nie popsuje humoru kolorem, którego nie można zmienić. Ombre Sclips gwarantuje dowolne eksperymenty z barwą twoich włosów i w pełni naturalny wygląd.

Codziennie inny kolor – oto przyszłość i rewolucja branży fryzjerskiej, a dla ciebie możliwość nieustannej zmiany wizerunku w zależności od nastroju,pory dnia i twoich potrzeb!

 

Zakładanie:


 

1. Oddzielamy partię włosów do której chcemy przypiąć włosy i tapirujemy je od nasady.

2. Zestaw włosów OMBRE Sclips przypinamy z jednej strony w połowie odległości pomiędzy uchem a czubkiem głowy. od partii wydzielonej z tyłu głosy od dołu.

3. Następnie przyczepiamy kolejny odcinek włosów OMBRE Sclips na partii włosów wydzielonych z tyłu głowy.

4. Czynność powtarzamy z drugiej części głowy analogicznie do punktu drugiego,tak aby włosy z czubka głowy zasłoniły łączenia taśm we wszystkich miejscach łączenia.

Więcej

Ombre Sclips - końcówki w różnych kolorach Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji