Piko Ring® - Włosy słowiańskie - uniwersalna, innowacyjna metoda na bazie srebra
Nowatorskie łączenia z domieszką srebra. Zupełną nowością jest metoda, która łączy włosy za pomocą piko-ringów. Piko ringi wykonane są z domieszką srebra, posiadają malutkie łączenia, dzięki którym włosy mimo swej grubości doskonale się dopasowują i zlewają w atrakcyjną całość. Metoda dostępna jest wyłącznie za naszym pośrednictwem, ponieważ jes...
Nowatorskie łączenia z domieszką srebra. Zupełną nowością jest metoda, która łączy włosy za pomocą piko-ringów. Piko ringi wykonane są z domieszką srebra, posiadają malutkie łączenia, dzięki którym włosy mimo swej grubości doskonale się dopasowują i zlewają w atrakcyjną całość. Metoda dostępna jest wyłącznie za naszym pośrednictwem, ponieważ jest w całości autorskim pomysłem marki LongHair®.
Dodatkowo jest to metoda uniwersalna - masz możliwość zamontowania jej również za pomocą ringów, ringów z silikonem czy tulejek.
Do tej metody wykorzystujemy tylko najlepsze włosy europejskie. Skupowane tylko od młodych osób przechodzą dodatkowo potrójną selekcję jakości oraz długości. Ręcznie segregowane włosy mają niemalże równe końce oraz najwyższą jakość, którą cenią sobie najbardziej wymagające klientki.
Metoda bez względnie wymagająca szkolenia.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.
Więcej

Piko Ring® - Włosy słowiańskie - uniwersalna, innowacyjna metoda na bazie srebra Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów