IMPLOSE® - Włosy słowiańskie na ultradźwięki
Ultradźwiękowe przedłużanie włosów.
To jedna z najbezpieczniejszych metod łączenia włosów. Nie wymaga stosowania wysokiej temperatury, a mimo to okazuje się być bardzo skuteczna. Efektem są wyjątkowo mocne zgrzewy, stosowana głównie w przypadku cienkich włosów. Łączenie włosów następuje z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, które nie zaburzają ...
Ultradźwiękowe przedłużanie włosów.
To jedna z najbezpieczniejszych metod łączenia włosów. Nie wymaga stosowania wysokiej temperatury, a mimo to okazuje się być bardzo skuteczna. Efektem są wyjątkowo mocne zgrzewy, stosowana głównie w przypadku cienkich włosów. Łączenie włosów następuje z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, które nie zaburzają ich struktury. Nie widać miejsc złączeń, doskonale zlewają się z naszymi włosami, które pozostają zdrowe.
Do tej metody wykorzystujemy tylko najlepsze włosy europejskie. Skupowane tylko od młodych osób przechodzą dodatkowo potrójną selekcję jakości oraz długości. Ręcznie segregowane włosy mają niemalże równe końce oraz najwyższą jakość, którą cenią sobie najbardziej wymagające klientki w tym znane gwiazdy m.in. Karolinę Szostak.
Metoda bezwzględnie wymagająca szkolenia.
Zapraszamy do poniższego materiału.
Więcej

IMPLOSE® - Włosy słowiańskie na ultradźwięki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów