40-45cm 1 częściowy kucyk wersja 3

KUCYK - EFEKTOWNY KUCYK NA WIECZÓR

Pielęgnacja włosów to długotrwały i pracochłonny proces. Wiedzą o tym wszystkie kobiety, które swoje włosy traktują jak prawdziwy atrybut kobiecości. Aby jednak naprawdę oczarować fryzurą i czerpać z włosów wiele radości, zwykle potrzeba wiele czasu. Oczekiwanie na wymarzoną długość włosów było tak żmudne, że os...

KUCYK - EFEKTOWNY KUCYK NA WIECZÓR

Pielęgnacja włosów to długotrwały i pracochłonny proces. Wiedzą o tym wszystkie kobiety, które swoje włosy traktują jak prawdziwy atrybut kobiecości. Aby jednak naprawdę oczarować fryzurą i czerpać z włosów wiele radości, zwykle potrzeba wiele czasu. Oczekiwanie na wymarzoną długość włosów było tak żmudne, że ostateczny efekt, na który czekałyśmy kilkanaście miesięcy, nie cieszył już tak jak na początku. Rewolucyjnym rozwiązaniem, które przynosi natychmiastowy efekt jest produkt LongHair® - dopinane, gęste włosy w formie kucyka.

Kucyk, popularnie zwany koński ogon, to propozycja dla krótkowłosych kobiet marzących o szybkim, widocznym efekcie.

Oczekiwanie na długie włosy zostaw innym – Ty możesz je mieć w ciągu kilku sekund.

Zakładanie:

1. Zaczesujemy włosy w kucyk, spinamy je cienką gumką.

2. Od góry wpinamy kucyk, po czym wydzielamy z niego kosmyk oplatający włosy.

3. Aby utrzymać konstrukcję wpinamy szpilkę tzw kokówkę.

4. Po kilkunastu sekundach możemy cieszyć się niezwykłym efektem nowej fryzury.

Zobacz jakie to proste:

https://youtu.be/ZSKY1yNt368

Specjaliści LongHair opracowali specjalny produkt - kucyk z włosów naturalnych gotowy do założenia zaraz po wyjęciu, który pozwoli większości kobiet na całkowicie zmienić swój wizerunek. Bez kleju czy wysokich temperatur.

Komplet składa się z 1 części.

Długość włosów ~40-45cm

Waga to ok. 83g, gdzie 73g to waga samych włosów.

EFEKT PRZEDŁUŻENIA - 3/5

EFEKT ZAGĘSZCZENIA - 3.5/5

DŁUŻSZE WŁOSY BOCZNE NA OWINIĘCIE KUCYKA ORAZ JESZCZE WIĘCEJ WŁOSÓW

W tej wersji kucyka dodatkowo zwiększono ilość użytych włosów, aby efekt był jeszcze pełniejszy. Dodatkowo nasi specjaliści dołączyli boczną tasiemkę z włosami na owinięcie kucyka i lepsze zakrycie łączenia. Szycie zostało tak zaprojektowane, by włosy specjalnie układały się już w odpowiednią stronę. Użyte włosy są dłuższe, by można było zawsze dokładnie owinąć łączenie.

SPECJALNA KIESZONKA NA WŁOSY ORAZ RZEP

Specjaliści LongHair® zaprojektowali kieszonkę na Twoje włosy, dodany również został specjalny rzep. Już nie musisz się zastanawiać gdzie schować swoje włosy, nie musisz się martwić, jak trwale i szybko zastosować produkt.

100% NATURALNE WŁOSY

Ręcznie segregowane 100% włosy naturalne skupowane, poddawane delikatnej obróbce w laboratoriach firmy Longhair z zachowaniem pełnej struktury włosa naturalnego w produkcie końcowym.

SKUPOWANE OD MŁODYCH KOBIET I DZIECI

Włosy skupowane są wyłącznie od osób młodych, są to tzw. włosy dziewicze, które dają gwarancję najwyższej jakości , gdyż nie zostały zniszczone farbowaniem, czy innymi zabiegami chemicznymi.

WŁOSY ŚCINANE WG. FORMUŁY REMY

REMY HAIR - włosy ułożone łuską w jednym kierunku. Eliminuje to nadmierne plątanie i puszenie się włosów.

NATURALNIE CIENIOWANE KOŃCÓWKI

Włosy posiadają naturalnie cieniowane, lekko podcinane końcówki dzięki czemu dają naturalny efekt. Idealnie wpasowują się w każdy rodzaj włosa bez konieczności ingerencji fryzjera.

SZYBKI MONTAŻ ZA POMOCĄ WYTRZYMAŁYCH KLIPSÓW

Łatwy i szybki sposób na przedłużenie i/lub zagęszczenie włosów bez kleju i wysokich temperatur. Klipsy są małe, nie zacinają się. Posiadają specjalny pasek silikonowy dodatkowo zabezpieczający Twoje włosy.

PODWÓJNA SEGREGACJA WŁOSÓW

Włosy po procesie koloryzacji przechodzą dodatkową kontrolę jakości, tak by finalny produkt był skonstruowany tylko z najlepszej jakości włosów.

SZYBKI MONTAŻ

Produkt gotowy do założenia zaraz po wyjęciu z opakowania. Szybki, łatwy montaż w zaciszu domowym. Nie potrzebujesz specjalistycznych szkoleń.

KOMPATYBILNE Z KOSMETYKAMI 47 - FORTY SEVEN

Zastanawiasz się jakie kosmetyki będą dobre do tych włosów. Linia produktów została przetestowana z wieloma produktami dostępnymi na rynku. Spośród nich specjaliści LongHair certyfikowali kosmetyki 47 FORTY SEVEN.

Więcej

40-45cm 1 częściowy kucyk wersja 3 Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów