Włosy Jak Naturane do 60 cm ringi - 22itip20term

4785 Przedmioty

9,00 zł

Opis

Materiał Termofibre® Hair - synthetic
Długość 55-60cm
Metoda/rozwiązanie I-tip MICRORINGS EXTENSION AND COOPER RING
Struktura Proste
Przeznaczenie Włosy

Więcej informacji

Specjaliści LongHair opracowali optymalną wagę i rozmiar końcówki, tak by idealnie pasowała to większości łączeń. 

 

Ilość - 20 pasm.

Waga to ok. 20g, gdzie każde pasmo to ok. 1g prostego włosa ThermoFibre o długości do 60cm i odporności cieplnej do ok. 180°C.

 

 

 

 

 

 

WŁOSY THERMOFIBRE®
 
Wydawało się, że nic nie zastąpi naturalnych włosów, jednak prezentujemy przełom, który odmieni współczesne fryzjerstwo. Włosy stworzone na bazie materiału syntetycznego do złudzenia przypominające naturalne. Ich niewątpliwym atutem i zaletą jest możliwość prostowania, kręcenia w loki, układania w zupełnie dowolny sposób. Włosy wciąż zachowują się tak samo, nie podlegają zniszczeniu oraz nie zmieniają swych właściwości, a co najważniejsze, nie skręcają się tworząc mało estetyczne kołtuny, jak zdarza się w przypadku produktów innych marek. Gwarantujemy 100% zadowolenia z jakości materiału syntetycznego i w rezultacie z całego produktu, który jest efektem długoletnich badań. Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku, który powierzamy dziś w Państwa ręce. Warto ponadto podkreślić, że włosy są odporne na działanie wysokich temperatur, dlatego z powodzeniem można używać prostownicy, suszarki lub lokówki.
WŁOSY THERMOFIBRE®
 
Materiał z którego stworzone są nasze włosy syntetyczne jest jedyny w swoim rodzaju. Jest on odporny na wysokie temperatury, więc możesz spokojnie je prostować, jak i kęcić. Suszarka również nie jest żadnym problemem.Włos po myciu wygląda jak naturalny i nie ma z nim praktycznie żadnych problemów. Jest łatwy w pielęgnacji – nie kołtuni się.
NATURALNIE CIENIOWANE KOŃCÓWKI
Włosy posiadają naturalnie cieniowane, leko podcinane końcówki dzięki czemu dają naturalny efekt.
Idealnie wpasowują się w każdy rodzaj włosa bez konieczności ingerencji fryzjera.
UDOSKONALONA METODA, WZMOCNIONY KLEJ KERATYNOWY
 
 
Udoskonalona metoda dzięki czemu końcówki są jeszcze mniejsze, zaś ich trwałość większa. Możliwość zastosowania mniejszych łączeń (ringów, tulejek,..). Klej keratynowy nowej generacji dodatkowo wzmocniony – dzięki temu jest odporniejszy na substancje niekiedy zawarte w niektórych kosmetykach. Łączenia są mniejsze, a zarazem wytrzymalsze – mniej wyczesujących się włosów. Zwiększona długość użytkowania, gdyż końcówki nawet przy kilkukrotnym „podsuwaniu” zazwyczaj nie wykazują objawów zużycia.
PODWÓJNA SEGREGACJA WŁOSÓW
Włosy po procesie koloryzacji przechodzą dodatkową kontrolę jakości, tak by finalny produkt był skonstruowany tylko z najlepszej jakości włosów.
KOMPAKTYBILNE Z KOSMETYKAMI 47 - FORTY SEVEN
Zastanawiasz się jakie kosmetyki będą dobre do tych włosów. Linia produktów została przetestowana z wieloma produktami dostępnymi na rynku. Spośród nich specjaliści LongHair certyfikowali kosmetyki 47 FORTY SEVEN.
20 PASM WŁOSÓW NATURALNYCH POD RINGI, TULEJKI
Dane techniczne:
Ilość pasm:             20 sztuk/ paczkę 
Długość włosów     ~55-60 cm
Waga/pasmo         ~1 gram.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Włosy Jak Naturane do 60 cm ringi - 22itip20term

Włosy Jak Naturane do 60 cm ringi - 22itip20term

Napisz opinię