Włosy Jak Naturane do 60 cm pod zgrzew - 22utip20term

5245 Przedmioty

9,00 zł

Opis

Materiał Termofibre® Hair - synthetic
Długość 55-60cm
Metoda/rozwiązanie U-tip BOND EXTENSION
Struktura Proste
Przeznaczenie Włosy

Więcej informacji

Specjaliści LongHair opracowali optymalną wagę oraz specjalny, wytrzymały klej. 

 

Ilość - 20 pasm.

Waga to ok. 20g, gdzie każde pasmo to ok. 1g prostego włosa ThermoFibre o długości do 60cm i odporności cieplnej do ok. 180°C.

 

 

 

 

 

 

WŁOSY THERMOFIBRE®
 
Wydawało się, że nic nie zastąpi naturalnych włosów, jednak prezentujemy przełom, który odmieni współczesne fryzjerstwo. Włosy stworzone na bazie materiału syntetycznego do złudzenia przypominające naturalne. Ich niewątpliwym atutem i zaletą jest możliwość prostowania, kręcenia w loki, układania w zupełnie dowolny sposób. Włosy wciąż zachowują się tak samo, nie podlegają zniszczeniu oraz nie zmieniają swych właściwości, a co najważniejsze, nie skręcają się tworząc mało estetyczne kołtuny, jak zdarza się w przypadku produktów innych marek. Gwarantujemy 100% zadowolenia z jakości materiału syntetycznego i w rezultacie z całego produktu, który jest efektem długoletnich badań. Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku, który powierzamy dziś w Państwa ręce. Warto ponadto podkreślić, że włosy są odporne na działanie wysokich temperatur, dlatego z powodzeniem można używać prostownicy, suszarki lub lokówki.
WŁOSY THERMOFIBRE®
 
Materiał z którego stworzone są nasze włosy syntetyczne jest jedyny w swoim rodzaju. Jest on odporny na wysokie temperatury, więc możesz spokojnie je prostować, jak i kęcić. Suszarka również nie jest żadnym problemem.Włos po myciu wygląda jak naturalny i nie ma z nim praktycznie żadnych problemów. Jest łatwy w pielęgnacji – nie kołtuni się.
NATURALNIE CIENIOWANE KOŃCÓWKI
Włosy posiadają naturalnie cieniowane, leko podcinane końcówki dzięki czemu dają naturalny efekt.
Idealnie wpasowują się w każdy rodzaj włosa bez konieczności ingerencji fryzjera.
UDOSKONALONA METODA, WZMOCNIONY KLEJ KERATYNOWY
 
Klej keratynowy nowej generacji dodatkowo wzmocniony – dzięki temu jest odporniejszy na substancje niekiedy zawarte w niektórych kosmetykach. Łączenia są mniejsze, a zarazem wytrzymalsze – mniej wyczesujących się włosów.
PODWÓJNA SEGREGACJA WŁOSÓW
Włosy po procesie koloryzacji przechodzą dodatkową kontrolę jakości, tak by finalny produkt był skonstruowany tylko z najlepszej jakości włosów.
KOMPAKTYBILNE Z KOSMETYKAMI 47 - FORTY SEVEN
Zastanawiasz się jakie kosmetyki będą dobre do tych włosów. Linia produktów została przetestowana z wieloma produktami dostępnymi na rynku. Spośród nich specjaliści LongHair certyfikowali kosmetyki 47 FORTY SEVEN.
20 PASM WŁOSÓW NATURALNYCH POD RINGI, TULEJKI
Dane techniczne:
Ilość pasm:             20 sztuk/ paczkę 
Długość włosów     ~55-60 cm
Waga/pasmo         ~1 gram.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Włosy Jak Naturane do 60 cm pod zgrzew - 22utip20term

Włosy Jak Naturane do 60 cm pod zgrzew - 22utip20term

Napisz opinię